تجربه برنده جایزه ریاضی ایرانی دانشگاه

تجربه: برنده جایزه ریاضی ایرانی دانشگاه اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فعلا بهتر از کی‌روش جهت تیم ملی نداریم/ آرام آرام مدعی لیگ یک می‌شویم ، صالح

سرمربی فجرسپاسی شیراز می‌گوید با توجه به وقت اندک باقی مانده تا شروع جام‌ملت‌های آسیا، عالی ترین گزینه هدایت تیم ملی کشور عزیزمان ایران کارلوس کی‌روش است. 

فعلا بهتر از کی‌روش جهت تیم ملی نداریم/ آرام آرام مدعی لیگ یک می‌شویم ، صالح

صالح: فعلا بهتر از کی روش جهت تیم ملی نداریم/ آرام آرام مدعی لیگ یک می شویم

عبارات مهم : ایران

سرمربی فجرسپاسی شیراز می گوید با توجه به وقت اندک باقی مانده تا شروع جام ملت های آسیا، عالی ترین گزینه هدایت تیم ملی کشور عزیزمان ایران کارلوس کی روش هست.

مجید صالح در گفت وگو با ایسنا، راجع به یک بر صفر تیمش برابر اکسین البرز در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: اکسین تیمی با تجربه و با کیفیت هست. سرمایه گذاری این تیم جهت افزایش به لیگ برتر هست. این تیم وقت کافی جهت آماده سازی و گزینش نفرات را داشته است و همین عنوان بر عملکرد فنی بازی اثر داشت. از نتیجه بازی ناراحت نیستم لیکن وقت کافی جهت آماده سازی نداشتیم و بدنسازی، بازی تدارکاتی و گزینش نفرات را باید همزمان انجام می دادیم. طبیعی بود از لحاظ بدنی باید از تیم اکسین پایین تر باشیم. چند بازیکن تازه به جمع نفراتمان اضافه شدند که باید در مناسب ترین وقت قرارداد خود را ثبت کنند و از هفته های آتی به ما کمک کنند. این بازی نوید داد که امسال شاهد لیگی جالب تر و با کیفیت تر در لیگ یک خواهیم بود.

او افزود: از دقیقه هفتاد پرسشها بدنی مان خودش را نشان داد که این عنوان به دیر بسته شدن تیم مان باز می گردد. با این حال اگر کمی با تجربه تر عمل می کردیم حداقل به یک امتیاز می رسیدیم. در لیگ یک امسال بین ۱۰ تا ۱۲ تیم مدعی حضور دارند و همگی شانس افزایش به لیگ برتر دارند. تنها ۲۱ روز است که هدایت تیم فجر را پذیرفتم و به طور حتم رفته رفته خود را به عنوان یک مدعی معرفی خواهیم کرد و تنها نیاز به اندکی وقت داریم.

فعلا بهتر از کی‌روش جهت تیم ملی نداریم/ آرام آرام مدعی لیگ یک می‌شویم ، صالح

صالح در خصوص تعیین وظیفه سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: در شرایط فعلی گزینه ای بهتر از کارلوس کی روش جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران وجود ندارد لیکن هر کسی بخواهد هدایت تیم ملی را قبول کند باید وقت باقیمانده را صرف آشنایی نفرات کند که با توجه به وقت اندک تا شروع مسابقه های جام ملت های آسیا به هیچ وجه نمی تواند گزینش مناسبی باشد.

وی با بیان اینکه باید کارلوس کی روش تا آخر جام ملت های آسیا حفظ شود، اضافه کرد: بعد از آن می توان در خصوص استمرار همکاری یا قطع آن و پرسشها قراردادی صحبت کرد.

سرمربی فجرسپاسی شیراز می‌گوید با توجه به وقت اندک باقی مانده تا شروع جام‌ملت‌های آسیا، عالی ترین گزینه هدایت تیم ملی کشور عزیزمان ایران کارلوس کی‌روش است. 

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs