تجربه برنده جایزه ریاضی ایرانی دانشگاه

تجربه: برنده جایزه ریاضی ایرانی دانشگاه اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شاید این آخرین کنفرانس خبری‌ام‌ باشد/ سوری‌ها از برادری حرف زدند اما… ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: در ابتدای بازی‌ها کسی فکر نمی‌کرد سوریه شانسی جهت افزایش داشته باشد ولی با توانایی‌های این تیم آشنا هستیم.

شاید این آخرین کنفرانس خبری‌ام‌ باشد/ سوری‌ها از برادری حرف زدند اما... ، کی‌روش

کی روش: شاید این آخرین کنفرانس خبری ام باشد/ سوری ها از برادری حرف زدند اما…

عبارات مهم : آخرین

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: در ابتدای بازی ها کسی فکر نمی کرد سوریه شانسی جهت افزایش داشته باشد ولی با توانایی های این تیم آشنا هستیم.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال برابر سوریه اظهار کرد: مطمئنا بازی فردا اهمیت بالایی دارد. با توانایی های سوریه آشنا هستیم و باید خیلی خوب در نظر داشته باشیم که چه تیم توانمندی هستند. در ابتدای این بازی ها کسی فکر نمی کرد سوریه شانسی جهت افزایش داشته باشد.

شاید این آخرین کنفرانس خبری‌ام‌ باشد/ سوری‌ها از برادری حرف زدند اما… ، کی‌روش

او ادامه داد: شکی نیست که سوریه کار بزرگی تا به حال انجام داده هست. آنها به بازی آخر مقدماتی پای گذاشتند در حالی که امیدها و توقعات ارزش با ازبکستان و کره جنوبی برابری می کند. در ۹ بازی گذشته ما به تک تک رقبا احترام گذاشتیم و فردا هم تفاوتی ندارد. همان احترامی را که به سایر رقبا گذاشتیم به سوریه می گذاریم.

* سوریه می خواهد تاریخ سازی کند

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: مطمئنا فردا تیم ملی سوریه تلاش می کند که تاریخ سازی کند. ما هم تلاش می کنیم که یک روز تاریخی را رقم بزنیم. تلاش ما این است که ۲۴ امتیاز کسب کنیم. فرمول ما این است که هر بازی حکم یک بازی در جام جهانی را دارد. تلاش می کنیم عالی ترین نمایش را ارائه کنیم. کاملا آماده و هوشیار هستیم. بار دیگر تکرار می کنم که فردا باید با تمرکز اوج آخرین بازی را برابر سوریه انجام دهیم و آخرین بازی را با یک برد به آخر برسانیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: در ابتدای بازی‌ها کسی فکر نمی‌کرد سوریه شانسی جهت افزایش داشته باشد ولی با توانایی‌های این تیم آشنا هستیم.

کی روش راجع به آمادگی کشور عزیزمان ایران در خط دفاعی و ضعف در خط هجومی و برنامه او جهت جام جهانی گفت: هر لحظه تلاش کردیم عالی ترین عملکرد را داشته باشیم. در ۹ بازی تلاش کردیم هشت گل بزنیم. در بعد هجومی هم جایی جهت پیشرفت هست. باید در ضربات آخر بهتر عمل کنیم.

* با نصف گل هم برنده شویم خوب است

او ادامه داد: در فوتبال بین المللی و در رده ملی تیم ها به هم نزدیک هستند و همین عنوان کار را سخت می کند. ما هم فکر می کنیم و اعتقاد ما این است که در بعد هجومی می توانیم پیشرفت کنیم. باید نتیجه های را به جایی برسانیم که میانگین گل زده ما به دو گل در هر بازی نزدیک شود ولی اگر این مقدور نباشد، اگر نصف گل هم ما را به پیروزی برساند خوب است.

* رسانه ها تبانی را پیگیری کنند

شاید این آخرین کنفرانس خبری‌ام‌ باشد/ سوری‌ها از برادری حرف زدند اما… ، کی‌روش

کی روش راجع به شایعه تبانی در این بازی گفت: این وظیفه شما (رسانه ها) است که این عنوان را پیگیری کنید و به پلیس بگویید. من در فوتبال کار می کنم و در رسانه ها کار نمی کنم. این کار وظیفه شما است.

* کره و ازبکستان، سوریه را دست کم گرفتند

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: در ابتدای بازی‌ها کسی فکر نمی‌کرد سوریه شانسی جهت افزایش داشته باشد ولی با توانایی‌های این تیم آشنا هستیم.

کی روش راجع به تعریف و تمجید سرمربی سوریه از کشور عزیزمان ایران بابت افزایش زودهنگام به جام جهانی گفت: سوریه در خط هجومی هفت گل زده و در خط دفاعی هم شش گل خورده و بعد از ما عالی ترین خط دفاعی را دارد. حریف بازیکنان بسیار خوبی دارد. عمر سوما مهاجم این تیم است و از جلال حسینی می توانید راجع به او جویا شوید. بازیکنان ارزش در عالی ترین کلوب ها بازی می کنند. این نشان می دهد که حضورشان در این مرحله هدیه نبوده و شانسی به دست نیامده است.

بزرگ ترین اشتباه تیم های هم گروه این بود که سوریه را دست کم گرفتند. مشکل، این اشتباهی است که تلاش می کنیم هیچ گاه مرتکب نشویم. حتی هنگامی که که سعودی ها ما را مجبور کردند در استخر مالزی به میدان برویم لباس ورزشی به تن کردیم و به میدان رفتیم. به عنوان یک تیم به سوریه احترام می گذاریم و می گوییم بازی برابر این تیم کار راحتی نیست.

شاید این آخرین کنفرانس خبری‌ام‌ باشد/ سوری‌ها از برادری حرف زدند اما… ، کی‌روش

* سوری ها در مالزی با ما بدرفتاری کردند

او افزود: سوری ها هنگامی که این جا آمدند، صحبت از دوستی و برادری کردند ولی در مالزی میزبان بدی بودند و با بازیکنان ما بد رفتاری کردند. آنها درون زمین واکنش‌ها زشتی داشتند. البته آن یک داستان دیگر هست. فردا تلاش می کنیم در یک زمین مناسب بازی کنیم ولی این سوء تفاهم به وجود نیاید که آنها در مالزی کار را جهت ما راحت کردند. تلاش می کنیم قبل از بازی تمرکزمان روی بازی باشد و بعد از بازی آغوش مان را باز می کنیم و با علاقه و دوستی با حریف برخورد می کنیم.

* ترجیح می دهم حرف هایم با تاج محرمانه باشد

او راجع به قول مساعد فدراسیون جهت حل پرسشها بعد از بازی با سوریه و این که آیا در مراسم خوش حالی افزایش شرکت می کند یا خیر، اظهار کرد: ترجیح می دهم که صحبت های خود را با رییس فدراسیون، مهدی تاج انجام دهم و محرمانه باشد. اگر دوست دارید از صحبت های ما مطلع شوید، بعضی از اصحاب رسانه از صحبت های ما مطلع هستند. هر لحظه تعدادی از دوستان شما اطلاعات خوبی دارند.

* برابر بحرین، عربستان، سوریه و … جنگ روانی وجود نداشته است

کی روش راجع به این که آیا کشور عزیزمان ایران می تواند با یک برد پر گل جواب جنگ روانی سوری ها را بدهد گفت: من هفت سال است که در کشور عزیزمان ایران هستم. شاید آخرین کنفرانس من باشد چون ما بعد از این در خارج از کشور بازی می کنیم و از ابتدای حضورم در کشور عزیزمان ایران به خاطر دارم که رسانه ها چنین مواردی را در بازی با بحرین، عربستان و .. مطرح می کنند. فکر نمی کنم چنین چیزی وجود داشته باشد. تجربه من برابر قطر، بحرین، امارات و … می گوید که همه بازیکنان تلاش کردند با روحیه جوانمردانه برابر کشور عزیزمان ایران بازی کنند.

وقعا فکر می کنم فوتبال مسئولیتی دارد که باعث می شود این گونه صحبت های واهی و نادرست را مطرح نکنیم. حتی بازی پرسپولیس و الاهلی را دیدم و هر دو تیم تلاش خود را کردند تا برنده شوند. باز هم تاکید می کنم که یک بار جهت هر لحظه این ایده ها را که درست نیست و از تفکراتی ناشی شده است که باید جلوی آنها را بگیریم، متوقف شود. نباید به نژاد و پرسشها دیگر ورود کنیم. هر بار بازیکنان به هم احترام می گذارند و عالی ترین عملکرد را ارائه می کنند. همه جهت پیروزی تلاش می کنند ولی جنگی وجود ندارد.

* ترجیح می دهم با دو تیم اروپایی هم گروه نشویم

کی روش راجع به این که ترجیح می دهد در مرحله نهایی با رقبای اروپایی یا آمریکایی هم گروه شود اظهار کرد: دو گزینه جهت قرعه کشی داریم. امکان دارد دو تیم اروپایی و یک تیم آمریکای جنوبی یا یک تیم اروپایی، آمریکای جنوبی و آفریقایی با ما هم گروه شوند. ما گزینه دوم را ترجیح می دهیم. این احتمالا آخرین صحبت های من راجع به آینده فوتبال کشور عزیزمان ایران است چون هیچ وقت راجع به آینده کشور عزیزمان ایران صحبت نمی کنم. هر بار که تلاش می کنم این کار را بکنم هزینه زیادی مجبور می شوم.

او تاکید کرد: فرقی ندارد که تیم های هم گروه ما از آفریقا و آمریکا باشند. تمام تیم ها عالی ترین هستند. از بعد تئوری هر تیمی که هم گروه کشور عزیزمان ایران شود، بهتر از کشور عزیزمان ایران هست. فرقی نمی کند چقدر خوش شانس باشیم. اگر با نیجریه هم گروه شویم، ۲۳ بازیکن در اروپا دارند. اگر با اروگوئه و آرژانتین هم گروه شویم، عالی ترین بازیکنان و مربیان و لیگ را در اختیار دارند. تنها خبر من جهت مسئولان فوتبال این است که تنها راه ما جهت رفتن به جام جهانی این است که یک برنامه آماده سازی نیرومند داشته باشیم. اگر بتوانیم برنامه خوب و نیرومند داشته باشیم، به اعتقاد شخصی من با بازیکنانی که در اختیار داریم می توانیم چشم در چشم به مبارزه رقبا برویم. آرزوی همه ما این است که به دور دوم افزایش کنیم. آرزوی من هم همین است.

او ادامه داد: مطمئنم که همه موافق هستند که اگر به دور دوم برویم یک کار خاص اتفاق افتاده هست. بگویید اتفاق خاصی است (خبرنگاران صحبت کی روش را تایید کردند).

کی روش در آخر گفت: اگر می خواهیم به اهداف خاص برسیم آیا باید برنامه معمولی داشته باشیم یا خاص؟ از حمایت شما ممنونم.

واژه های کلیدی: آخرین | ایران | سوریه | فوتبال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs